Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Про компанію

Успішність, якість, інновації

Компанія заснована 1996 року. За цей час успішно завоювала ринок автомобільної та промислової шумоізоляції. Єдина сертифікована дослідницька лабораторія, що знаходиться на підприємстві, дозволяє вивчати усі поширені віброакустичні шуми та розробляти ефективні матеріали для їх зниження. Провідні спеціалісти підприємства «СтандартПласт» постійно працюють у напрямку вдосконалення та впровадження нових технологій у розробці інноваційних матеріалів для використання під час шумоізоляції автомобілів, а також у приміщеннях.

Матеріали, що виробляє «StandartPlast», характеризуються новітніми технологіями зменшення шуму, завдяки «СтП» на ринку з’являються нові акустичні стандарти, що демонструють знижений рівень вібрацій, а також високу комфортність. Продукція відрізняється довгим терміном роботи, при цьому не втрачаючи власних технічних характеристик. Широкий діапазон робочих температур дозволяє за будь-яких погодних умов показувати високу ефективність.

Сертифікати якості та співробітництво – як запорука впевненості у STANDARTPLAST

Компанія є постачальником матеріалу для заводської шумоізоляції таким автовиробникам, як Volkswagen, Ford, Nissan, ГАЗ, АвтоВАЗ, УАЗ, Hyundai, ЛиАЗ, ПАЗ, МАЗ та іншим машинобудівним заводам. Автовиробники обирають «StP» за стабільну якість матеріалів, яка досягається завдяки контролю на кожному етапі виробництва, високим вимогам до випущеної продукції, постійним впровадженням нових технологій, впевненості у якості придбаного товару.

Цілі

Мета компанії – виробництво матеріалу, який буде забезпечувати якісне зниження шумів, стане максимально комфортним та зручним під час монтажу й ефективним на практиці, відповідатиме нормам екологічності та безпеки. Саме це реалізує компанія «StP» протягом більш ніж 15 років.

Якісний звук та ваш комфорт – це наша робота

З кожним роком якість металу автомобілів, що вийшли з конвеєра, змушує бажати кращого. Далекі подорожі у шумному салоні приносять дискомфорт його пасажирам: роздратованість, головні болі тощо. «СтП» прагне, щоб зовнішні шуми та вібрації не заважали Вам насолоджуватися поїздками, прослуховуванням музики та просто комфортною експлуатацією Вашого автомобіля.

Хто нас обирає

Завдяки усім цим якостям та характеристикам продукція компанії «STANDARTPLAST» є беззаперечним лідером, коли справа стосується підготовки автомобілів до змагань зі звуку й не тільки. Як бачимо, матеріали шумо- та віброізоляції добре показали себе, що дозволяє залишатися лідером у всьому світі, розширюючи ринок збуту.

«StP» – це ставка на якість, комфорт, екологічність та нові технології.