Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Звукоізоляція StP для будинку, квартири, приміщень

Набір побутової шумоізоляції StP AA "Тихий дом"
Артикул: 12677Під замовлення
 • Розмір183x250 мм
 • Товщина2 мм
 • 220 грн./упак
  Замовити
  Матеріал для звукоізоляції стін, перегородок і перекриттів StP AA NoiseBlock 2A
  Артикул: 18247Під замовлення
  126 грн./лист
  Замовити
  Звукоізоляція для каналізаційних труб StP AA NoiseBlock Pipe
  Артикул: 12676Під замовлення
 • Розмір385x500 мм (±10 мм)
 • Товщина6 мм
 • 900 грн./упак
  Замовити
  Звукоізоляційна панель StP AA NoiseBlock panel 27
  Артикул: 18248Під замовлення
  438 грн./лист
  Замовити

  Мій дім — моя фортеця. На жаль, для багатьох це лише гарна метафора, тому що звукоізоляція в квартирах залишає бажати кращого. Адже шуми з вулиці легко проникають крізь стіни, нервуючи та дратуючи. Дитячі крики з ігрового майданчика, писк сигналізації з двору, звуки ремонту, гра на музичних інструментах від фанатичних сусідів. Погодьтеся, все це зовсім не те, що хотілося б чути у свій вихідний або після важкого робочого дня.

  Щоб будинок перестав нагадувати гуртожиток чи вокзальний перон і став повноцінним місцем відпочинку, достатньо лише трохи втрутитися у ситуацію та купити матеріали для шумоізоляції. Бренд StP пропонує для цього відмінні, перевірені часом, варіанти. У цьому розділі Ви знайдете все, що потрібно для ефективної звукоізоляції в квартирах.

  Шумоізоляція ванної кімнати як спосіб усунення безлічі незручностей

  Скільки часу ми проводимо у ванній кімнаті? Насправді набагато більше, ніж Ви думаєте. Адже ванна це не тільки щоденні гігієнічні процедури, але й прання, косметичні ритуали, господарські роботи. Все індивідуально, але в тому, що це популярне місце у будинку, не доводиться сумніватися. Хоча б тому, що шумить там

  завжди пристойно. Щоб позбутися в цій зоні хоча б сусідніх звуків, і рекомендують подбати про шумоізоляцію ванної кімнати.

  Для цього підійде побутова шумоізоляція StP для каналізаційних труб, відливів та мийок. Ці матеріали мають попит у тих, хто заселяється у новобудови, і у тих, хто хоче позбутися шумів у старих будинках, де комунікації вже стають непридатними.

  Звукоізоляція каналізаційних труб із StP AA NoiseBlock Pipe

  У санвузлі сторонні звуки — теж звичне явище. Особливо у будинках, де старі чавунні труби стояків замінили на пластикові. Кожне шарудіння та спуск води в них чути так, ніби їх пропускають через мікрофон. І це дуже дратує. Наскільки реально позбавитися цієї неприємності самостійно? Якщо Ви маєте матеріал для звукоізоляції каналізаційних труб StP AA NoiseBlock Pipe, то завдання вирішується простіше простого.

  Переваги NoiseBlock Pipe

  • Якісний звукопоглинач, який зручно монтувати на ребристі та нерівні поверхні, забезпечує потужну адгезію, без наявності порожнин;
  • Зручний у монтажі — багатошаровий листовий матеріал;
  • Посилений склад: звуковбирний шар, важка звукоізоляційна мембрана, металізований верхній шар;
  • Працює у широкому температурному діапазоні: від -40 до +80 °C.

  Унікальна багатошарова конструкція забезпечує надійну звукоізоляцію каналізаційних труб та додатково дає їм гарну теплоізоляцію. За допомогою цього матеріалу Ви також захищаєте каналізаційний стояк від пошкоджень та перемерзання.

  Матеріали, які представлені в цьому розділі, не тільки надійні та економічні — вони не вимагають встановлення звукоізоляційних кожухів та складного спеціального підходу до монтажу. Ви легко впораєтеся з цією роботою і досягнете бажаної тиші у ванній, на кухні та санвузлі, провівши професійну звукоізоляцію у своїй квартирі. Щоб купити товар, достатньо покласти його у кошик на сайті — наш менеджер зв'яжеться з Вами та уточнить деталі замовлення.