Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні
Мастика StP вібродемпфуюча двокомпонентна
Артикул: 18604Під замовлення
 • ЛінійкаOptimum
 • 547 грн.
  Замовити

  Мастика для авто StP – класика надійності та комфорту за технологіями СтандартПласт

  Мастика для авто покликана подарувати обставу комфортних і впевнених поїздок без складнощів, що вимагають розбір транспортного засобу до найдрібніших елементів салону.

  Що таке мастика для авто та навіщо вона потрібна

  Безумовно, можна зайнятися звичайною шумоізоляцією авто з упевненістю в результаті, а саме значному зниженні рівня шуму. Але потрібно бути готовим до докладання серйозних зусиль й втрат часу для виконання всього комплексу робіт.

  Не завжди реалії життя дозволяють нам відмовитися від автомобіля відразу на кілька днів, щоб виконати роботи з шумоізоляції. А поспішати з шумкою взагалі не слід – робота дуже клопітна, вимагає особливої уваги й старанності.

  Доступним рішенням стає можливість купити мастику для авто. Переваги в цьому випадку цілком зрозумілі – відсутня необхідність в ретельному розбиранні салону. Вся робота відбувається досить легко та зрозуміло, зі швидким нанесенням складу на деталі.

  Приємним бонусом при використанні мастики на машині стають додаткові антикорозійні властивості.

  Мастика для авто від виробника – широкий вибір рішень для кожного проєкту

  Антикорозійна вібропоглинальна мастика для авто

  Використовується для антикорозійної обробки та шумоізоляції днища й арок коліс автомобіля. Нанесення шару 2 мм може забезпечити КМВ в 0,2 од. Відрізняється практичністю та зручністю нанесення без яскраво вираженого запаху, з безпекою використання для людини й навколишнього середовища.

  Зміцнювальна двокомпонентна мастика на машину

  Використовується для укладання на підлогу, підніжний простір, всередині салону. Відбувається змішування рідкого складу із затверджувачем, нанесення виконується шаром 2 мм. Зверху наноситься лист склотканини, що сприяє додатковому армуванню. Така процедура на практиці дозволяє вдвічі підвищити загальну жорсткість кузова.

  Антикорозійна вібропоглинальна мастика для авто

  Вібропоглинальна мастика для машини у вигляді односкладного рідкого шару з високими антикорозійними властивостями. Простий та зручний у використанні склад для шумоізоляції днища й арок транспортного засобу.

  Вібродемпфуюча двокомпонентна мастика на машину

  Двокомпонентний склад для високої стійкості до впливу часу й механічних пошкоджень. Властивості вібропоглинання порівнянні з коефіцієнтом механічних втрат в 0,2 одиниці. Перед використанням необхідно змішати з затверджувачем. Застосовується для ефективної шумоізоляції арок та днища автомобіля.

  Ціна мастики для авто – прямі постачання від StP

  Мета нашої роботи – створення доступних умов для якісної та довговічної обробки автомобіля. Тільки фірмові стандарти якості й зручності нанесення, що перевірені в роботі нашого установчого центра.

  Ми не приховуємо реальну вартість мастики для авто в Україні – актуальні прайси доступні на сайті без націнок. Для кожного покупця підготовлена приємна знижка за умови реєстрації в нашій групі в Facebook.