Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Акустичний повсть - максимум тиші, мінімум витрат

26 квітня 2016

Асортимент матеріалів StP стає все ширшим та ширшим. Пропонуємо Вашій увазі новинку на ринку звукопоглиначів, ефективно діючу шумоізоляцію за дуже доступною ціною – віднині можна купити акустичну повсть StP у інтернет-магазині StP Україна.

Повсть StP (Стандартпласт) – ефективна, екологічна, безпечна

Коефіцієнт зниження шуму дорівнює показнику матеріалу Біпласт, який має набагато більшу вартість. Повсть за власним виглядом нагадує заводську шумоізоляцію автомобіля, однак характеристики дуже різні. Щільність пресованого матеріалу дає максимальну ефективність як у бюджетній, так і у преміум обробці шумоізоляції автомобіля. У доповнення до відмінного поглинання шумів, матеріал з акустичної повсті захистить автомобіль від вологи. Крім того, акустична повсть відповідає усім вимогам пожежної безпеки.

Акустична повсть – зручна, еластична, універсальна

Акустична повсть застосовується у якості другого шару, для досягнення найкращого результату рекомендуємо закрити 100% оброблюваної площі поверхні. Матеріал доволі еластичний та має монтажну клейку поверхню, що дозволяє працювати з ним без ускладнень. Зони застосування: підлога салону та багажнику, дах, арки, перетинка, що розділяє двигун та салон автомобіля, також є непоганим прокладним матеріалом – проклейка пластикових деталей запобігає тертю обшивок об метал, позбавляючи від настирливих «цвіркунів».

Спеціалістам компанії «СтандартПласт» вдалося створити одне з найкращих акустичних рішень у співвідношенні ціни та якості. Віднині у автомобілі буде тихо, а музика звучатиме ще якісніше.