Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

BlackTon - новинка звукопоглинальних матеріалів Стандартпласт (StP)

14 лютого 2017

Звукопоглинач з каталогу новинок 2017 року. Виготовлений зі спресованого спіненого вторинного в’язкоеластичного поліуретану з полімерним з’єднувальним.

Візуально нагадує iTon – матеріал, що завоював популярність з-поміж установників та користувачів ефективністю у поглинанні звуку та шуму.

Переваги матеріалу StP BlackTon

 BlackToniTon
ФотоStP BlacktonStP Iton
Розмір1000x750x6 мм1000х750x4 мм або 1000х750x8 мм
Складвторинний в'язко-еластичний ППУвторинний ППУ
Плотність200 кг/м3120 кг/м3

 

Переваги матеріалу StP BlackTon

Збільшена щільність матеріалу дозволила досягти відмінних характеристик звукопоглинання у порівнянні з іншими матеріалами категорії поглиначів звуку. БлекТон має теплоізолюючі властивості. Слід відзначити і товщину 6 міліметрів, яка дозволяє розширити зони застосування. Еластичність матеріалу дає можливість монтувати його на вигнуті, рельєфні поверхні.

Зони застосування StP BlackTon:
  • Підлога салону (другий шар);
  • Підлога багажника (другий шар).

У деяких роботах із віброізоляції автомобілів можна зустріти не шаблонні рішення.

 

 

Однак варто враховувати той факт, що BlackTon не стійкий до вологи. Наносити матеріал радимо в тих частинах кузова автомобіля, куди вода не має прямого доступу.

Спеціалістам «StP» у кожному новому розробленому матеріалі вдається отримати все ефективніші та ефективніші властивості, націлені на основне завдання – максимально знизити шум та додати комфорту під час експлуатації автомобіля.


Шумоізоляція StP