Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Чохол для АКБ HeatBattery - Новинка продукції

16 січня 2017

Морозним зимовим ранком часто зустрічаються власники автомобілів, які йдуть на стоянку з акумулятором у руках. Це обґрунтовано швидким зношуванням акумуляторної батареї під час коливань температур, бо, втрачаючи щільність, рідина всередині схильна до замерзання, а напруга стрімко падає. У такому стані заряду не вистачить для повноцінного запуску двигуна.

Головним ворогом акумулятора є не низькі температури, а їх коливання. Високі температури вище +60 °C сприяють зношуванню у кілька разів, паста на свинцевих перетинках-пластинках плавиться і вони замикаються, що негативно впливає на подальшу експлуатацію. Згодом під час мінусових температур – втрата щільності, електроліт густішає і заряд акумулятора вже йде неправильно.

Чохол для АКБ «HeatBattery» – захист від холоду, спеки та бруду. Склад матеріалу схожий на утеплювач двигуна «HeatShield», який став бестселером цього сезону. Маслобензостійке французьке полотно, термозберігаючий та клейовий армувальний шар дає можливість використовувати чохол для акумулятора у агресивному середовищі під капотом. Стійкий до лугів та кислот, не підтримує горіння, ефективніший за відповідники, захищає від перепадів температур, від бруду та пилу, подовжує термін експлуатації акумуляторної батареї, використовується цілий рік – це основні переваги чохла «HeatBattery».