Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Ексклюзивні матеріали для шумоізоляції автомобіля

26 липня 2017

Експерименти із застосуванням різноманітних матеріалів під час шумоізоляції авто надали можливість проаналізувати плюси та мінуси багатьох компонувань. Спираючись на безцінний досвід майстрів установчих центрів, вдалось розробити унікальну за складом продукцію.

Шумоізоляція StandartPlast Premium

Преміум лінійка StP доповнилась звукоізолятором Бар’єр Premium 6 та звукопоглиначем Biplast Premium 15A PU.

Новинки націлені на максимальний захист від звуків та шуму оточуючого середовища, що проникають у салон автомобіля, та збільшення комфорту під час використання транспортного засобу.

Шумоізоляція СтП Бар'єр Premium 6

СтП Бар’єр Premium 6 – звукоізолятор нового покоління. Розроблений за всіма вимогами використання у агресивних середовищах з підвищеною вологістю. Сприяє цьому покращений склад: дрібнокомірчастий спінений поліетилен закритого типу, лавсанова плівка зі впізнаваним логотипом бренду, міцний вологостійкий клейовий шар. Чудово підходить для обробки другим шаром: підлоги салону, підлоги багажнику, дверей.

Шумоізоляція СтП БіПласт Преміум 15A PU

СтП Біпласт Преміум 15A PU – найбільш ефективний звукопоглинач, що не має аналогів на ринку. Спінений поліуретан зі спеціальним латексним просоченням отримав ще й захист від прямого потрапляння води у вигляді лавсанової плівки, яка повністю повторює усі вигини пірамідальних форм. Особлива перевага – властивість «пам’яті», приймає будь-яку форму під час монтажу. Особливе просочення виконує кілька важливих функцій: покращення показників поглинання шуму, збільшення терміну експлуатації, підвищення гнучкості матеріалу.