Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

GreenFlex - Преміум в маси

15 грудня 2016

Промоакції на продукт GreenFlex, який продається за лояльною ціною, завдяки чому ефективність матеріалу «StP» лінійки Преміум може відчути кожен.

Вивчаючи усі види шуму, наукові співробітники компанії «СтандартПласт» експериментують з властивостями матеріалів. Характерні особливості преміальної лінійки: легше, ефективніше, зручніше.

Унікальний у власному роді тепло-звукоізолятор преміального класу – ГрінФлекс. Матеріал складається зі спіненої гуми, структура якої має закриті комірки, заповнені газом унаслідок доведення до високої температури синтетичного каучуку. Нечутливий до вологи, надійний клейовий шар дає можливість застосовувати матеріал у найбільш агресивних умовах (наприклад, дверях автомобіля). Клейова сторона вкрита антиадгезійним папером, що дозволяє зберегти властивості клею на тривалий час.

Матеріал ефективно ізолює від звукових хвиль та температурних коливань оточуючого середовища, що дозволяє досягти максимально комфортної атмосфери у салоні. Товщина аркуша GreenFlex 6 та 10 мм дозволяють використовувати його в умовах мінімально можливого об’єму.

Цей тепло- звукоізолятор був гідно оцінений установниками, оскільки є дуже зручним у наклеюванні, завдяки підвищеній гнучкості його простіше наклеїти на поверхню будь-якої складності. Цей продукт може використовуватися практично у всіх зонах автомобіля, а його якість перевірена часом.

GreenFlex