Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Ізотермічний бокс StP — в Україні

29 грудня 2021

При першому погляді на цей симпатичний компактний ящик виникає думка — «Мені терміново треба такий у машину». І це найкраща характеристика модної новинки. Добре, що ізотермічний бокс StP Flip-Box вже в Україні, і його можна придбати. Навіщо такий контейнер потрібний саме Вам, і чому він такий корисний в автомобільному просторі — розповімо зараз.

Маленький, та завзятий

Ізотермічний бокс StP випускається у трьох розмірах: на 23,25 та 39 літрів. При цьому за вагою ящики не надто відрізняються — найменший важить всього 440 грамів, а найбільший 1 кг 100 г. Зручно, що конструкція боксу є складною. У складеному вигляді розміри помічника зменшуються вдвічі.

Уявіть, що такий легкий та зручний ящик може вміщувати до 20 кг будь-якої всячини. І це можуть бути як харчові продукти (рибка із риболовлі, пиво на пікнік), так і інструменти. Будь-які корисні дрібниці, які мають бути в одному місці й завжди під рукою, логічно укласти в такий бокс.

Ізотермічний бокс StP

Чому «ізотермічний» — особливості конструкції

Скептики, напевно, вже додумують думку — а чому я не можу скласти все в коробку з-під взуття і заспокоїтися на цьому. Так, можна, звичайно, і в поліетиленовий пакет. Тільки він не ізотермічний.

Бокс від StP зберігає температуру, не пропускає холоду і спеки, що в нестабільних атмосферних умовах дуже актуально. Харчові продукти тривалий час зберігаються свіжими, і можна не боятися про те, що «не довезеш» їх.

Переваги ізотермічного боксу в його конструкції — він виготовлений зі спіненого поліпропілену, який має комірчасту структуру і погано проводить тепло.

Ізотермічний бокс StP

Зручний, екологічний та довговічний

StP Flip-Box має низку переваг, які варто враховувати:

  • виготовлений з екологічно чистих матеріалів, не виділяє шкідливої пари;
  • стійкий при механічних впливах — ребра жорсткості та міцний матеріал збережуть речі у безпеці навіть якщо ящик впаде з висоти;
  • компактний, швидко складається та розкладається, при цьому дуже місткий;
  • класичний дизайн — такий бокс підійде для будь-якого салону авто, чудово впишеться у дизайн і не привертатиме увагу;
  • всередині боксу створюється особливий мікроклімат, який допомагає зберігати продукти свіжими.

Щоб замовити ізотермічний бокс StP та вибрати відповідний розмір, радимо проконсультуватися з нашими фахівцями. Залежно від того, які плани Ви будуєте щодо покупки, підбирається об'єм контейнера. У нашому магазині представлена фірмова продукція СтандартПласт, що гарантує наявність усіх зазначених переваг. Стережіться підробок!