Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Коли потрібна шумоізоляція торпедо автомобіля – завдання, порядок робіт і матеріали

14 серпня 2019

Приладова панель автомобіля – традиційне джерело всіляких скрипів, шумів і цвіркунів у роботі авто різних цінових сегментів.

Тому обов’язково слід продумати відповідну шумоізоляцію торпедо.

Чому потрібна шумоізоляція торпедо автомобіля – основні проблеми експлуатації

Приладова панель об’єднує безліч різних пластикових деталей з фіксацією різними фіксаторами.


Шумоізоляція торпеди автомобіля


  • Навіть за умови досить надійного кріплення зберігається їх рухливість, починають контактувати між собою, що логічним чином провокує певний шум.
  • Окремі елементи під торпедо можуть стикатися з порушенням фіксації через вібрацію та інші деформації в процесі експлуатації автомобіля.

Матеріали для шумоізоляції торпедо автомобіля – основні переваги послуги

  • Захист пластикових і металевих елементів від деформацій і появи мікропошкоджень в результаті вібрації та деренчання під час поїздок.
  • Зниження шуму в салоні, що сприятливо позначається на відчутті комфорту поїздок для пасажирів водія.
  • Продовження терміну експлуатації торпедо автомобіля, з нівелюванням наслідків вібрацій для стану деталей.

Відповідні матеріали для шумоізоляції торпедо авто – фірмові рішення від StP Україна

Віброізоляція для першого шару. Ефективним рішенням може стати віброізоляція StP Aero NEW. Ефективний, досить легкий, самоклеючий матеріал в лінійці надійного виробника. Підтримується стабільність робочих властивостей в межах температур від -45 до +100С. Матеріал виробляється товщиною 2 мм.

Віброізоляція для першого шару

Другий шар – шумоізоляція торпедо автомобіля. Якщо є вільне місце, можна використовувати шумоізоляцію StP Biplast Premium 15A. Прогресивний поглинач шуму в каталозі інтернет-магазину StP Україна. Завдяки м’якій хвилястій поверхні під обшивкою виконує роль м‘якого ущільнювача, вібродемпфера пластикових деталей.


Шумоізоляція для воторого шару


Обробка повітроводів завдяки шумоізоляції StP Biplast 10К. Ефективний поглинач звуку, популярний матеріал антискрип, використовується як прокладний матеріал. Просочення сприяє кращому звукопоглинанню, з високою стійкістю до пошкоджень і зносу. Ефективний варіант для роботи з будь-якими видами вигнутих поверхонь.