Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

На своїй хвилі: Бітопласт 15 Wave — в Україні!

09 лютого 2022

Перша асоціація при погляді на Бітопласт 15 Wave у багатьох пов'язується зі знаменитими яєчними лотками, яким приписуються неймовірні властивості шумопоглинання. Спекуляції на цій темі розпочалися в середині 70-х років минулого століття, і досі деякі вважають, що пресованою целюлозою (з яких виготовлені лотки) можна замінити повноцінний звукопоглинач. Вимушені розчарувати тих, хто ще вірить в це — у 1988 році американська акустична лабораторія провела дослідження і довела, що «яєчні абсорбери» мають дуже низький коефіцієнт поглинання звуків.

Проте зовнішня схожість Бітопласт 15 Wave зі структурою яєчних лотків невипадкова — виробник використав такий рельєф для покращення властивостей шумоізоляції. Студії звукозапису давно користуються професійними матеріалами «хвилястої» форми, і в цьому випадку такий підхід виправданий. Адже важливі не лише форма, а й зміст: те, із чого складається звукопоглинач.

З чого зроблено Бітопласт 15 Wave

Бітопласт 15 Wave

Звукопоглинальний матеріал StP Бітопласт 15 Wave

В основі StP Бітопласт 15 Wave спінений поліуретан з бітумним просоченням. Завдяки цьому звукопоглинач здатний працювати у широкому температурному діапазоні, не втрачаючи своїх властивостей. Ефективне звукопоглинання досягається у частотному діапазоні від 200 до 6300 Гц.

Матеріал зручний у роботі — для його встановлення достатньо зняти антиадгезійну плівку і розмістити на поверхні, що обробляється. Потужний клейовий шар, в основі якого спеціальний склад, забезпечує міцну довготривалу зчіпку.

Бітопласт 15 Wave підходить для обробки пластикової обшивки дверей, задніх крил та даху автомобіля. При товщині 15 мм матеріал є максимально ефективним і не обтяжує поверхню.

Переваги матеріалу

  • Спінений поліуретан з бітумним просоченням — гарантує поглинання не менше 80-85% звуків;
  • Монтажний шар виконаний із вологостійкого клею;
  • Стійкість до вогню — матеріал не спалахує;
  • Відводить вологу при розміщенні у місцях скупчення конденсату;
  • Самоклеючий, не вимагає нагрівання під час монтажу;
  • Додатково працює як антискрип.

Цей звукопоглинач обов'язково зацікавить тих, хто шукає легкий ефективний шумоізолятор та антискрип в одному наборі. Бітумний поліуретан має властивість стискатися, тому новинка підійде для ізоляції навіть вузьких місць та невеликих площ: стики обшивки, пластикові панелі та деталі салону, пластик обшивки дверей.

Знаменитий Бітопласт 15 Wave від не менш знаменитого бренду шумоізоляції StP вже в Україні. Сміливо зустрічайте нову хвилю та замовляйте порцію тиші у свій автомобіль!