Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Новий StP Aero

05 березня 2019

Компанія СтандартПласт (StP) – засновник ринку тюнінгу. Власна наукова технічна база і виробничі потужності більше 20 років дозволяють утримувати пальму першості. StandartPlast працює з найбільшими автоконцернами з високими вимогами до шумоізоляційних матеріалів, вони повинні володіти максимальними значеннями КМП (коефіцієнт механічних втрат), адгезією з несучою поверхнею, крім того, бути тонкими, легкими і міцними.

У лабораторії закипіла робота. Технологи взяли за основу свої унікальні рішення для авіаційної промисловості і адаптували їх під автомобільну. Кілька років напружених випробувань та дослідів. І ось інноваційний продукт, який не знає аналогів, – StP Aero побачив світло в 2013 році.

Aero – це кращі розробки для авіаційної промисловості, вібропоглинач StP Aero – синонім легкості та надійності, виводячи матеріали для шумоізоляції авто на новий рівень, який зміцнив перші позиції серед продукції StP.

СтП Аеро – легенда, що б'є всі рекорди продажів, продукт, який завжди на слуху. За 5 років конвеєр випустив понад 45 000 000 листів. Сучасний світ вимагає сміливих і безкомпромісних рішень, потребує відповідати жорстким вимогам і пріоритетам.

Компанія СтП не зупиняється і шукає інноваційні рішення, що дають можливість отримати поліпшення формули продукції, надати кращі властивості і якості, розширити робочий діапазон температур, відповідно до наших кліматичних умов.

Важливі завдання при проектуванні оновленого StP Aero:

  • Збільшити КМП у широкому температурному діапазоні;
  • Поліпшити адгезію;
  • Досягти максимальної ефективності при мінімальній вазі;
  • Полегшити процес монтажу.

Технічні нововведення Аеро:

Технологія швидких електронів – дозволяє отримати високотехнологічну гумову суміш, молекулярні і структурні добавки забезпечують високу пластичність, з оптимальними в'язко-пружними властивостями. Що дозволило досягти ефективності в будь-який час року.

Особливі тонкодисперсні мікросфери – це дуже малі за розміром, практично ідеальної форми, силікатні кульки, наповнені газом.

Використовуючи їх в рецептурі мастики, досягаються особливі показники:

  • легка вага;
  • відмінні вібродемпфуючі властивості;
  • висока адгезія з монтажною поверхнею.

Наростаюча адгезія – унікальна розробка технологів, що дозволяє мастиці набирати зчеплення з оброблюваною поверхнею протягом декількох годин. Дослідження проводяться на спеціальному обладнанні протягом 24 годин.

Над створенням образу працювала ціла команда маркетологів і дизайнерів. Завдання було непросте, зберегти спадкоємність знаменитого продукту, і вдихнути в нього нове життя. Творили, перебирали, шукали, сперечалися і досягли єдиної мети – новий, але у той же час такий же впізнаваний, дизайн.

На упаковці винесені всі найважливіші технічні характеристики, QR-коди для швидкого переходу до сайту виробника, голограма для захисту від підробок. Тепер шумоізоляція автомобіля своїми руками стала ще простіше. Купити StP Aero NEW і StP Aero Plus NEW з доставкою в Київ, Одеса, Харків, Львів, Дніпро та інші міста України Ви можете в нашому інтернет-магазині.