Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Оцінюємо ефективність вібропоглиначів у широкому температурному діапазоні!

03 лютого 2022

Не секрет, що коефіцієнт ефективності матеріалів-вібродемпферів (КЕМ) зазвичай розраховується для роботи в пікових температурних умовах та на одній певній температурі. Наскільки це коректно, з огляду на те, що автомобілем ми користуємося цілий рік і можемо заїхати на ньому в будь-яку кліматичну зону (теоретично)?

Оскільки таке питання цілком логічне, дійсно має місце, і відповідь на нього необхідна, фахівці StP використовують комплексний підхід при розробці вібропоглинаючих матеріалів. Це означає, що показник КЕМ розраховується не тільки для пікових температурних навантажень та певних значень, а для роботи у широкому температурному діапазоні.

Розрахунок коефіцієнта ефективності матеріалів

Що означає поняття «ефективність матеріалу»? Це його характеристика з точки зору здатності гасити вібрації за температури від -10 до +40°C. Коефіцієнт ефективності матеріалу (КЕМ) — відсоток реальної практичної ефективності матеріалу до максимально можливої, потенційної, ефективності.

StP планує найближчим часом вказувати цей показник для всіх нових матеріалів, а також розрахувати його для вібродемпферів, які присутні в асортименті, у тому числі й стороннього виробництва.

Такий підхід дозволить споживачеві продукції StP краще орієнтуватися в асортименті та підбирати під свої запити максимально ефективні вібропоглиначі.