Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Шумоізоляція автомобіля. Класифікація звукопоглинальних матеріалів StP

13 квітня 2017

Під час вибору матеріалів, для обробки другим шаром, увагу слід приділити характеристикам та різновиду за зонами застосування. Грамотно підібраний комплект для шумоізоляції авто ефективно знижує вібрації та перешкоджає проникненню шуму. У тихому салоні пересуватися набагато комфортніше.

Звукопоглиначі поділяються на три класи:

СтП Преміум (Premium).

СтП Преміум (Premium)

 • StP Biplast Premium 25A, 15A – високоефективний поглинач звуку з лицьовим шаром у вигляді пірамідок. Монтується на карти дверей, дах, задні колісні арки. Обмеження по зонах обробки обумовлено вбранням вологи.
StP Biplast Premium
 • StP Accent Premium 6, 10 – спінений поліетилен з лицьовим покриттям із лавсанової плівки, перевага матеріалу в наявності надстійкого до вологи клейового шару, що нагадує герметик. Ідеально підійде для акустичної підготовки дверей, монтується другим шаром. Застосування: двері, дах, крила, кришка багажника капот.
  StP Accent Premium

StP Стандарт (Classic).


StP Стандарт (Classic)
 • StP Біпласт – звукопоглинальний матеріал на основі в’язкоеластичного пінополіуретану. Володіє протискрипними властивостями. Монтується виключно в зонах без скупчення вологи. Випускається товщиною 5 і 10 мм.
StP Біпласт
 • StP Бітопласт – класичний звукопоглинач на основі спіненого поліуретану просоченого бітумною композицією. Використовується для усунення скрипів та зниження шуму.
  StP Бітопласт
 • StP Акцент КС, ЛМ КС – поліетилен, що пройшов спінення. Приставка ЛМ позначає наявність лицьового покриття з лавансової плівки з металевим напиленням, має властивості відбивання тепла.
  StP Акцент КС, ЛМ КС
 • Шумоізоляція Ізотон ЛМ КС – еластичний звукопоглинальний матеріал. Призначений для обробки капота. Володіє властивостями відбиття тепла, а також оливо- бензостійкістю. Товщина 10 і 15 мм.
Ізотон ЛМ КС

СтП Економ (Massmarket).

СтП Економ (Massmarket)

 • StP iTon – вторинно спінений еластичний пінополіуретан з полімерним просоченням. Аналог штатної шумоізоляції в авто преміум марок, але з приємною вартістю. Випускається товщиною 4 і 8 мм.
StP iTon
 • StP BlackTon 6 - вторинний в'язко-еластичний ППУ. Має підвищений коефіцієнт поглинання шуму.
 • StP Повсть акустична – доступне рішення для боротьби з повітряним шумом. Пожежобезпечна синтетична основа, має клейовий шар. Вкладається на пластикові обшивки, дах, крила.

StP BlackTon 6