Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Шумоізоляція для будинку StP (Стандартпласт)

21 червня 2018

Ми живемо у світі, наповненому тисячами різних звуків. Головне завдання компанії «СтандартПласт» підвищити комфорт, ефективно знижуючи звуки, що повсякденно нас оточують. Зі зростанням міст та розвитком техніки першочергове завдання нового напрямку «StP» – шумоізоляція для квартир, будинків, офісів, місць для відпочинку та дозвілля. З-поміж новинок напрямку шумоізоляції житлових приміщень у нашому каталозі товарів запропоновані високоефективні продукти та комплекти:

Набір побутової шумоізоляції StP АА «Тихий дім»

Комплект з 8 аркушів вібропоглинаючого матеріалу з армувальним лицьовим покриттям з алюмінієвої фольги. Кожен аркуш має зручний для монтажу розмір 183х250 мм та товщину 2 мм.

Універсальний набір СтП «Тихий дім» ефективно знизить шум сталевих мийок та ванних, віконних відливів, побутових приладів (витяжок, пральних та посудомийних машин, корпусів системних блоків комп’ютерів).

Матеріал високоефективний та безпечний для здоров’я.

Комплект для звукоізоляції каналізаційних труб StP AA NoiseBlock Pipe

З появою нових технологій у будівництві з’являється велика кількість переваг, однак і виникають невеликі недоліки. Наприклад, каналізаційні пластикові труби надійні, довговічні у використанні, однак в той же час вони дуже голосні.

Шумоізоляція каналізаційних труб із застосуванням готового рішення StP NoiseBlock Pipe забезпечить чудовий результат. Легкість монтажу, детальна інструкція, високотехнологічні ефективні матеріали – головні переваги.

До комплекту входять матеріали для шумоізоляції 3 метрів каналізаційної труби D=110.

Складається з аркушів, призначених для зниження шуму, пластикових стяжок для надійної фіксації та герметизуючих стрічок для закриття швів з клейовим шаром.


Переваги StP AA NoiseBlock Pipe