Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Шумоізоляція дверей авто під акустику - вибір матеріалів і порядок робіт

17 серпня 2019

Шумоізоляція дверей під акустику

Шумоізоляція дверей авто під акустику – завжди цікаве й багатогранне завдання. Почати виконання робіт слід зі зняття декоративних обшивок.

Далі треба зайнятися знежиренням поверхні металу, після чого може виконуватися безпосередньо шумоізоляція дверей.

Шумоізоляція авто

Правильна шумоізоляція дверей авто під акустику – підбираємо рішення

Вибір основного шару для роботи

Для першого шару можна обирати матеріал для віброізоляції СтП Аеро, який вкладається на «вуличну» панель. Такий крок має важливе значення, щоб ефективно гасити вібрації дверей.

Примітка: Не потрібно клеїти матеріал на ребра жорсткості.

Шумоізоляція дверей в StP

StP Accent для другого шару шумоізоляції дверей авто

В ролі другого вибирається СтП Акцент 10 мм. – робота проводиться стик в стик. Повинне бути таке встановлення, щоб не доходив до дренажних отворів внизу дверей, на три-чотири сантиметри.

Матеріал потрібен, щоб забезпечувати ефективне розсіювання аудіохвилі від динаміків, з її супутнім поглинанням. В результаті вдається домогтися більш якісного звучання. Також завдяки нанесенню другого шару вдається домогтися зниження теплообміну, рівня вуличного шуму.

Шумоізоляція дверей авто

Третій шар шумоізоляції дверей авто під акустику

Цей шар застосовується для закриття технологічних отворів панелей з салону. Для цього також застосовується "StP Aero", щоб підготувати паро- та гідроізоляційний шар.

Важливо врахувати! При використанні в авто пластикових заглушок, можна й відмовитися від паро-гідроізоляційного шару.

Шумоізоляція дверей під акустику

Далі шумоізоляція дверей під акустику передбачає знежирення пластикових обшивок.

Шумоізоляція дверей під акустику


Декоративна панель обклеюється «Біпласт Преміум 15А». Якщо обшивка щільно прилягає до металу дверей, можна застосовувати й StP Біпласт 10 К.

Фірмові матеріали для шумоізоляції авто від провідного бренду, детальні консультації та індивідуальний підбір рішень для кожного проекту запропоновані фахівцями StP Україна на основі успішно виконаних проектів і 10 років постійного розвитку наших установчих центрів у Харкові, Києві, Дніпрі та інших містах України.