Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Шумоізоляція і віброізоляція автомобіля

06 квітня 2017

Шум – звукові коливання, що відтворюються у всьому діапазоні частот. Залежно від інтенсивності та гучності призводить до різних наслідків в організмі людини. Слабкий шум може призвести до невеликої стомлюваності та дратівливості, а сильний – загрожує здоров’ю. Запобігти проблемам можна завдяки рішенню купити віброізоляцію для авто в Україні.

Вплив шуму

Сьогодні важко уявити себе без автомобіля, вони давно стали не розкішшю, а засобом пересування. Здавалося б, звичний і неминучий шум, під час експлуатації машини, може зіпсувати тільки настрій. Однак монотонні звуки відбиваються на нервовій системі, а також загальному стані водія й пасажирів. У далеких поїздках швидше настає стомлення, знижується концентрація та рефлекторна реакція. А зниження уваги може виявитися дуже небезпечним симптомом на дорозі.

Протистояння шуму

Знизити вібрації та шум допоможуть екологічно чисті, ефективні та якісні матеріали для шумоізоляції авто «СтандартПласт» (StP). Завдяки багаторічним дослідженням різного виду шумів і вібрацій, лідеру серед акустичних рішень, вдалося розробити унікальні за своїми характеристиками та властивостями матеріали. Позитивні відгуки про використання чути від професійних установників та власників авто, які вирішили зробити шумоізоляцію свого автомобіля власноруч.

Представляємо ролик про шумоізоляцію автомобіля нашим установчим центром:

​​