Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Вібродемпфер StP Beat-ON и GB 4.0 MAX – нове покоління улюблених матеріалів

08 листопад 2019

Атмосфера комфорту, впевненості поїздок з ідеальною аудіопідготовкою – принципи інженерів StP, які підтверджуються десятиріччями довіри з 1996-го року. Основа популярності матеріалу – ретельний контроль якості виробництва та постійний прогрес. Черговим подарунком для прихильників бренду у передноворічний час стала нова лінійка матеріалів вібродемпферів. Однак для відвідувачів StP Україна новинка буде доступна ще раніше – ексклюзивно вже з листопада.

Преміум-стандарти за адекватною ціною – вибір розумних водіїв, які дійсно люблять свій автомобіль. Комплексні стандарти зниження низькочастотних вібрацій та аудіопідготовки зі збереженням робочих параметрів у екстремальних температурах без складнощів нанесення та доопрацювань.

Вібродемпфер Beat-ON

Вібродемпфер Beat-ON – фірмові стандарти для фанатів комфорту

Останній рік інженери StP присвятили ретельному вивченню зворотного зв’язку та побажань покупців, щоб комплексно врахувати актуальні вимоги та вивести рецептуру матеріалу на новий рівень.

Результати незалежних оглядів підтверджують – час був витрачений не дарма. Покупцям став доступний автомобільний вібродемпфер StP Beat-ON, який об’єднав переваги попередніх поколінь та ряд авторських доопрацювань:

  • Підвищення міцності та механічний захист поверхні даху та дверей автомобіля;
  • Ретельне тестування робочих параметрів у екстремальних температурах;
  • Авторська комбінація пластифікуючих добавок для нівелювання вібрацій низьких та високих частот;
  • Ставка на природні та безпечні матеріали з простотою нанесення без попереднього нагрівання.

Вібродемпфер StP GB 4.0 MAX – збалансований захист від вібрацій

StP GB – народна віброізоляція, яка демонструє стабільний прогрес з кожним новим поколінням на ринку. Баланс еластичності, доступної ціни та зручної фіксації на поверхню без попереднього нагрівання для комфорту поїздок без відчутних вібрацій.


  • Матеріал вібродемпфер StP GB 4.0 MAX для значного зниження вібрацій для обробки арок коліс та щита відсіку двигуна;
  • Екологічна чистота без хімічних домішок – турбуйтесь про автомобіль правильно без шкоди для поверхні та оточуючого середовища;
  • Простота нанесення без попереднього нагрівання та супутніх витрат;
  • Подвійний полімерний шар, що успадкував високі стандарти морозо- та теплостійкості.

StP Україна пропонує лише перевірені матеріали для віброізоляції автомобіля. Каталог авторських рішень, що пройшли випробування роками інтенсивної експлуатації та монтажем у наших установчих центрах Харкова, Києва, Дніпра та інших міст України. Поставтесь до аудіопідготовки та комфорту поїздок правильно без компромісів у питаннях якості та сервісної підтримки.