Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Віброізоляція автомобіля. Класифікація матеріалів.

28 березня 2017

Широкий асортимент «СтандартПласт» надає можливість обрати матеріали, що оптимально відповідають будь-якій зоні обробки. Вібропоглиначі постійно оновлюються та отримують поліпшені характеристики. Матеріали для віброізоляції поділяються на три класи.

StP Преміум (Premium).

StP Преміум (Premium)

Bimast Bomb Premium. Застосовується для найбільш навантажених вібраціями металевих конструкцій авто: підлога, арки, моторний щит. Компонування полімерів з різними властивостями в складі допомогло домогтися максимальних результатів з гасіння вібрацій (КМВ 0,55 од.) при товщині в 4 міліметри. При монтажі матеріал вимагає нагріву.

Bimast Bomb Premium

СтП Аеро Плюс. Унікальна полегшена рецептура, еластичність, висока ефективність – переваги всієї преміальної лінійки. Товщина Аеро Плюс – 3мм, рекомендується наносити на підлогу салону та багажника авто. Нагрів не потрібен.

StP Aero Plus

StP Aero (СтП Аеро). Найлегший і найефективніший матеріал. Монтується на дверях, кришку капота та багажника, дах, крила.

StP Aero

StP Vizomat Premium. Бітумний склад дозволяє гасити вібрації та максимально посилити жорсткість кузова. Рекомендується обробляти підлогу, двері, дах, крила, капот, багажник.

StP Стандарт (Classic).

StP Стандарт (Classic)

StP Bimast Super. Оптимальний за ціною матеріал для обробки навантажених вібрацією зон: підлога, арки, перегородка моторного відсіку.

StP Bimast Standart (Бімаст Стандарт). Найбільш доступний матеріал для гасіння вібрацій в авто. Зони застосування: арки, моторний щит, підлога багажника і салону.

StP Gold NEW. Нове покоління матеріалів Вібропласт. Три варіанти товщини (1,7/2,3/3,2 мм) дозволяють дібрати оптимальний матеріал під конкретні зони обробки. Унікальний дизайн друку на лицьовій частині захищає від підробок.

StP Gold NEW

StP Silver NEW. Доступний матеріал з оптимальними властивостями. Випускається в трьох варіантах товщини (1,6/ 2,0/ 3,0 мм), що дозволяють підібрати до певної ділянки обробки.

StP Silver NEW

StP Візомат ПБ. Класичний бітумний матеріал. Призначений для посилення і надання жорсткості кузову автомобіля, так само застосовується при відновленні після аварії в ролі штатної віброізоляції. Представлений у двох варіантах: 2 і 3,5 мм.

StP ВІЕК. Алюмінієва фольга товщиною 0,2 і 0,3 мм. з клейовим монтажним шаром. Використовується як допоміжний матеріал для заклеювання технологічних отворів у комплексі з іншими віброізоляторами.

StP Економ (Massmarket).

StP Економ (Massmarket)

StP GB. Найдоступніший віброізолятор. Асортимент варіантів товщини (1,5/2,0/3,0 мм) дає можливість обрати матеріал для конкретної зони монтажу.

StP GB