Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Віброізоляція, шумоізоляція і теплоізоляція даху авто

07 березня 2017

З досвіду установчих центрів можна сказати, що дах автомобіля практично позбавлений заводської шумоізоляції, а в деяких марках авто відсутні навіть ребра жорсткості. Метал від вібрацій починає дзвеніти, в дощ в салоні лунають барабанні дроби. Позбутися дратівливих звуків і додати комфорту допоможе грамотне компонування матеріалів.

Шумоізоляція для авто


Віброізоляція даху авто

Першим шаром, що відповідає за гасіння вібрацій, укладаються віброізоляційні матеріали, товщиною не більше 3 мм. Правильне прикочування, без зайвого повітря, сприяє антикорозійним властивостям.

Віброізоляція даху авто

 

Шумоізоляція даху авто

Другий шар, використовується в ролі поглинача або ізолятора сторонніх звуків. Клеїться на вже змонтований віброізолятор, найпопулярніші ефективні матеріали – Biplast Premium 25A, Biplast Premium 15A, Accent Premium, Повсть Акустичний.

Шумоізоляція даху авто

 

Теплоізоляція даху авто

Зберегти тепло або прохолоду можливо завдяки теплоізоляційним матеріалам «StP». Ефективно з цим завданням впораються GreenFlex 10, GreenFLex 6. Монтується другим шаром, має міцний вологозахисний клей.

Головне в процедурі ШВІ автомобіля знаходити компроміси, максимальний ефект можна досягти скомпонувавши матеріали в послідовності:

  1. Віброізолятор.
  2. Теплоізолятор.
  3. Звукопоглинач.

Теплоізоляція даху автоТеплоізоляція даху автоТеплоізоляція даху авто