Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

З Новим 2022 роком! Білий Тигр удачі чекає на Вас…

29 грудня 2021

Тигр неспішною ходою, на котячих лапах, підкрадається до нас і натякає, що він буде господарем становища протягом найближчих 12 місяців. Бик, хоч і сильний, але змушений поступитися у спритності та граціозності довершеному звіру. Ви, до речі, знаєте, що ці гігантські кішки не тільки чудово бачать у темряві, але й стрибають просто приголомшливо: на 5-6 метрів у довжину і висоту?

У Рік Тигра ми бажаємо Вам потужного здоров'я, запаморочливих перемог, дивовижних «стрибків» кар'єрними сходами, тиші та спокою не тільки у рідних будинках, а й в улюблених машинах.

Привітання від StP

Нехай Ваші подорожі не порушує настирливий гомін і шум від дороги! Нехай усі треки в плейлисті звучать кришталевими кристалами милозвучності та чистотою морозної свіжості! Зі свого боку обіцяємо докласти максимум зусиль для цього – найкраща шумо-, віброізоляція завжди у нашому асортименті.

Дорогі друзі, ми раді вступити до Нового року разом із Вами! Напередодні всіма улюбленого свята щиро дякуємо Вам за інтерес до того, що ми робимо і, звичайно, за Вашу щиру довіру!

Нехай білі Тигри удачі у 2022 році зустрічаються частіше, ніж смугасті – щоб темних смуг у житті не було зовсім! Нехай любов і достаток не залишають Ваші будинки, а у роботі завжди все вдається.

Вітаємо з цим чарівним святом та бажаємо процвітання у справах, успішного завершення розпочатого, яскравих цікавих зустрічей та насичених подій! Нехай усе задумане з чистою душею та відкритим серцем – виповниться цього року!

З Новим роком! З новими перемогами та прагненнями!