Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні
Під замовлення
Код товару: 18604

Мастика StP вібродемпфуюча двокомпонентна

  • ЛінійкаOptimum
  • КМВ при +20°C0.2 ум. од.
  • Зона обробкиАрки (зовнішня обробка)
547 грн.
Кіл-сть
Замовити
Мастику не можна змішувати та наносити під прямими сонячними променями. Під час змішування компонентів відбувається хімічна реакція, яка прискорюється за рахунок підвищення температури. Подібна ситуація простежується і в спекотних боксах – знадобиться охолодження мастики або максимально оперативне нанесення.

Вібродемпфуюча мастика для авто у лінійці StP – доступний та практичний спосіб знизити рівень шуму в салоні. Складається з двох компонентів (рідкої бази та затвердника), які перед нанесенням треба змішати до однорідної консистенції. Вібродемпфуючою мастикою обробляють пороги, днище та колісні арки автомобіля. Для досягнення ефекту слід нанести шар завтовшки 2 мм.

Згідно з дослідженнями, рідка шумоізоляція знижує загальну віброактивність приблизно на 40%, підвищує загальну міцність оброблюваних зон, надає антикорозійних та антигравійних властивостей поверхні. Мастика створена для додаткового захисту металу від механічних пошкоджень, зношування та навантажень. Монтаж не потребує особливих навичок та додаткових витрат – рідку шумоізоляцію зручно наносити без розбирання салону. Мастика знижує рівень шуму до 3 дБ та залишається ефективною в широкому діапазоні температур від -30 до +70°C.

Оригінальна продукція StP

Оригінальна продукція

Весь асортимент продукції StP

Весь асортимент продукції StP

Зручні способи оплати замовлень

Способи оплати