Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні

Шумоізоляція арок коліс - завдання, матеріали та порядок робіт

20 серпня 2019

Шумоізоляція арок коліс покликана подарувати обстановку впевненості й комфорту в дорозі, концентруючи всю свою увагу виключно на дорозі. Зайві шуми не повинні бути перешкодою для впевнених і безпечних маневрів.

Інтернет-магазин StP Україна не просто продає матеріали для шумоізоляції авто, а й забезпечує весь комплекс послуг у цьому напрямку в роботі наших сервісних центрів Харкова, Києва, Дніпра та інших міст України.

Як шумоізоляція арок коліс впливає на комфорт поїздок

Шумоізоляція арок заснована на виконанні очищення й знежирення поверхні, після чого відбувається покриття вібродемпфером. Потім проводиться зовнішня обробка.

Ключ до успіху та досягнення бажаного результату – відповідний матеріал, дотримання правил обробки поверхні й нанесення шумоізоляції. Зовнішня шумоізоляція колісних арок – порядок дій

Зовнішня обробка – найбільш поширений варіант виконання робіт. Універсальний порядок дій передбачає:

  • Зняття колеса;
  • Зняття колера, якщо передбачений на конкретному автомобілі;
  • Видалення заводських матеріалів шумоізоляції;
  • Видалення заводського протикорозійного покриття;
  • Знежирення поверхні колісних арок;
  • Нанесення вібродемпферу по всій поверхні обробки;
  • Можливий варіант з проклеюванням фольгованого сплену;
  • Обробка поверхні колісних арок.

Альтернативна шумоізоляція арок коліс – використання мастики для поверхні

Можлива шумоізоляція колісних арок не обмежується тільки варіантом з використанням листових рішень. Популярним варіантом може стати й мастика для авто, яка може бути доречним вибором для обробки поверхні арок і всього днища.

В результаті готової обробки формується спеціальна міцна плівка, що покликана впевнено протистояти атмосферним факторам та іншим перешкодам для комфортних поїздок.

Шумоізоляція колісних арок – обираємо матеріали для виконання робіт

Новий СтП Аеро – вібропоглинальний матеріал. Поширений для роботи з дахом, дверима автомобіля, кришкою й крилами багажника, пластиковими підкрилками.

СтП Аеро

Bimast Bomb Premium. Застосовується для шумоізоляції арок коліс, підлоги багажника, салону, моторного відсіку. Забезпечує КМВ 0.6 одиниці, максимальний показник для свого класу.


Bimast Bomb Premium


StP Biplast Premium 15A – звукопоглинальний матеріал. Застосовується при роботі з дахом, обшивкою дверей, арками коліс.

Мастика NoiseLIQUIDator StP. Безпосередньо впливає на характеристики конструкцій. В результаті виконаної обробки вдається забезпечити більш жорсткий кузов автомобіля, підвищити його міцність, стійкість до впливу вібрацій. Сприяє позбавленню шумів в салоні під дією бруду, води, гравію, звуків в результаті роботи підвіски й коліс. Використовується для зовнішньої шумоізоляції колісних арок.

StP Black Ton 4 – популярний матеріал антискрип. Застосовується для шумоізоляції арок коліс, даху, пластикової обшивки дверей, полиці під сидіннями ззаду.

StP Black Ton 4

Акустична повсть – звукопоглинальний матеріал, який активно застосовується при шумоізоляції колісних арок, даху, дверей. Монтується другим шаром, товщиною 10 мм.

StP GB 4 – вібропоглинальний матеріал, що застосовується для шумоізоляції арок коліс автомобіля, щитка моторного відсіку, підлоги салону.

Кожне завдання індивідуальне, тому інтернет-магазин StP Україна пропонує широкий асортимент матеріалів під специфіку кожного проекту. Просто зверніться за вказаним на сайті телефоном в робочий час, щоб ми порахували кількість оптимальних матеріалів під специфіку автомобіля та виділений бюджет.