Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні
Під замовлення
Код товару: 00898

Вібропоглинаючий матеріал StP Візомат МП

  • ЛінійкаOptimum
  • Розмір530x750 мм (±10 мм)
  • Товщина2.7 мм
  • КМВ при +20°C0.28 ум. од.
  • Зона обробкиАрки (внутрішня обробка), підлога салону, підлога багажника
293 грн./лист
Кіл-сть
Замовити

Щільний матеріал з високим коефіцієнтом демпфування. Внутрішній шар на бітумній основі захищений з фронтального боку тисненою фольгою з тонкого алюмінію та логотипом СтП. Тильна частина (монтажна) покрита клейовим шаром, який захищений від налипання бруду передмонтажним антиадгезійним папером. Матеріал не має терміну придатності та зберігає ефективність в температурних умовах від -40 до +70°С.

Візомат МП, що наклеєно на метал, збільшує жорсткість кузова й завдяки відштовхувальним властивостям захищає метал від корозії. Візомат МП це: жорсткий вібродемпфуючий матеріал, який, навіть прогрітий до температури 60-70°С, краще монтувати на більш рівні поверхні кузова.

Транспортування позиції при температурі нижче + 10 °С може призвести до появи механічних пошкоджень. Основна частина складу представлена бітумом. Тому при зниженні температур Візомат стає більш твердим. Для впевненості в збереженні робочих характеристик рекомендуємо замовляти одразу пачку. В іншому випадку існує ризик пошкодити матеріал в процесі транспортування.

Оригінальна продукція StP

Оригінальна продукція

Весь асортимент продукції StP

Весь асортимент продукції StP

Зручні способи оплати замовлень

Способи оплати