Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні
Під замовлення
Код товару: 00900

Вібропоглинаючий матеріал StP Візомат ПБ-3,5

  • ЛінійкаOptimum
  • Розмір530x750 мм (±10 мм)
  • Товщина3.5 мм
  • КМВ при +20°C0.19 ум. од.
  • Зона обробкиПідлога салону, підлога багажника
177 грн./лист
Кіл-сть
Замовити

Візомат – популярний віброізолятор, який за своїми властивостями подібний до часткової шумоізоляції автомобіля. Основою є нафтобітумний матеріал з тонкою клейовою основою. Антиадгезійний папір впевнено протистоїть проблемі налипання бруду. Звертаємо увагу: Для роботи з Візоматом обов’язково необхідний розігрів.

Матеріал більш доречний для роботи з рівними частинами кузова з металу. Екологічна безпека матеріалу, без токсичних і небезпечних виділень, не виникає проблеми вбирання вологи, значний ресурс служби, робота з широким діапазоном температур в межах від -45 до 70°С. Практичне рішення для роботі з підлогою, арками коліс, дверями, багажником автомобіля.

При всіх перевагах матеріалу рекомендуємо враховувати специфіку його транспортування в холодний сезон. При температурі навколишнього середовища нижче +10 °С на поверхні можливі деформації. Основна частина складу представлена бітумом – низькі температури повітря можуть підвищувати твердість матеріалу. Тому в період низьких температур рекомендуємо оформляти замовлення відразу пачкою для зниження ризику подібних ризиків деформацій.
Оригінальна продукція StP

Оригінальна продукція

Весь асортимент продукції StP

Весь асортимент продукції StP

Зручні способи оплати замовлень

Способи оплати