Офіційний інтернет-магазин компанії Стандартпласт в Україні
Під замовлення
Код товару: 00899

Вібропоглинаючий матеріал StP Візомат ПБ-2

  • ЛінійкаOptimum
  • Розмір530x750 мм (±10 мм)
  • Товщина2 мм
  • КМВ при +20°C0.12 ум. од.
  • Зона обробкиДвері, дах, крила, кришка багажника
140 грн./лист
Кіл-сть
Замовити

Візомат ПБ 2 – жорсткий бітумний матеріал, який за своїм форматом подібний до штатної віброізоляції авто. Своє основне поширення знайшов для зон автомобіля з вібраційним навантаженням. Набуває високої еластичності при нагріванні, завдяки чому гарантує зручність та практичність монтажу. Після того, як матеріал остигає, він надає кузову додаткову міцність, покращує антикорозійні характеристики.

Жорсткий нафтобітумний матеріал зі значним ресурсом служби, універсальність використання для рівних поверхонь. Висока еластичність нагріву для зручного й точного монтажу. Доступна ціна від надійного виробника. Примітка: для монтажу використовується фен, з рекомендованою температурою в межах до 40-50°С.

При замовленні продукції рекомендуємо враховувати специфіку транспортування. При температурі навколишнього середовища менше +10 °С на поверхні матеріалу можуть з'являтися деформації. Матеріал переважно складається з бітуму. Отже, зниження температур може підвищувати твердість матеріалу. Для збереження робочих характеристик рекомендується замовлення відразу пачкою, щоб знизити ризик пошкодження аркушів матеріалу в процесі перевезення.
Оригінальна продукція StP

Оригінальна продукція

Весь асортимент продукції StP

Весь асортимент продукції StP

Зручні способи оплати замовлень

Способи оплати